Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi:

Gizlilik Politikası’nı ve Kullanım Koşulları’nı Lütfen dikkatlice okuyunuz .Bu bilgiler Kedi Ajans.com’u kullanımınız doğrultusunda için yasal olarak bağlayıcı şartlar ve koşullar belirlemektedir.
Kedi Ajans.com ‘a hangi sebep ile giriş yapmış olursanız olun, bunlar; içeriğe katkıda bulunmak, sitede gezinmek, araştırma yapmak gibi konular da dahil olmak üzere, giriş yaptığınız andan itibaren kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Fikri mülkiyet
Kedi Ajans.com orijinal içerik, özellikleri ve işlevleri Kedi Ajans.com ‘a aittir ve uluslararası telif hakkı, ticari marka, patent, ticari sır ve diğer fikri mülkiyet veya mülkiyet hakkı yasaları tarafından korunmaktadır.
Kedi Ajans.com tüm hakları saklıdır. Haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Kedi Ajans .com’a aittir. Kedi Ajans .com sitesinde yer alan bütün yazılar, resimler, ses dosyaları, videolar, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Kedi Ajans .com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Sonlandırma
Kedi Ajans.com ihtiyaç veya gerekli gördüğü durumlarda üyenin bilgilerine girebilir. Bilgilerini ve üyeliğini iptal edebilir. Üyenin siteye erişimini engelleyebilir. Bunların tamamını bildirimde bulunmaksızın yapabilir. Tüm bu sınırlama ve müdehaleler mülkiyet hükümleri, garanti muafiyetleri, tazminat olmadan fesih edilebilir.

Diğer Sitelere için bağlantılar
Kedi Ajans.com sahip olduğu sosyal ağ sebebi ile farklı sitelere giden bir takım linkler içerebilir. Bu linkler yayıncının sorumluluğundadır. Kedi Ajans.com yasal olmayan linklere şikayet edildiği taktirde müdehale etme hakkına sahiptir.Bu yönlendirmeden doğacak itilaflardan dolayı Kedi Ajans.com sorumluluk kabul etmez.

Uygulanacak Hukuk
Bu anlaşma dahilindeki herhangi maddeyi kapsayan detaylı kurallar, politikaların itilafı durumunda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.
Bu Anlaşma için Değişiklikler

Reklam Politikası
Kedi Ajans.com, zaman zaman sitesine, tanıtım postlarına veya reklamlarına üçüncü şahıslara ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebilir. Bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girdiğinizde, söz konusu sitelerinin ya da bu sitelerin uygulamaları kontrolümüz altında olmadığı gibi, bu gizlilik politikası erişebildiğiniz bu diğer siteler bakımından geçerli değildir.

Bizimle iletişime geçin
Kedi Ajans.com ‘un kullanım şartları ile ilgili bir sorun veya bilgilendirme ihtiyacınız olduğunda  ([email protected]) mail adresimiz üzerinden bize ulaşınız.

Kullanım Koşulları sayfasını dikkatlice okuyunuz.